O klasę wyżej!

Nie musisz być ekspertem ekonomii żeby samodzielnie inwestować w akcje i zarabiać co najmniej 50% rocznie. Nie analizuj samodzielnie każdej spółki. Przy pomocy najnowocześniejszych narzędzi wspomagania decyzji w mgnieniu oka wybieraj najlepsze akcje na rynku. Zaoszczędź tygodnie pracy na szczegółowe analizy i dynamicznie reaguj na sytuację rynkową.

Zobacz więcej

Wybieraj najlepsze spółki

img

Ranking jest oparty o strategie inwestycyjne najlepszych inwestorów i podpowiada najlesze akcje.

Zbuduj optymalny portfel

img

Za strategię budowy optymalnego portfela inwestycyjnego Sharpe otrzymał nagrodę Nobla.

Otrzymuj powiadomienia

img

Reaguj na dynamicznie zmieniającą się sytuację rynkową - otrzymuj powiadomienia mailem.

img

Korzyści

Kokpit Inwestora to jedyne narzędzie pozwalające w jednym miejscu intuicyjnie wykonać i połączyć wszystkie rodzaje analiz rynku: fundamentalną, portfelową, ryzyka, techniczną, świecową i statystyczną. Tylko połączenie tych analiz pozwala profesjonalistom osiągać obarczony najniższym możliwym ryzykiem, regularny zysk.

Co dostarcza oprogramowanie:

  1. Rankingi spółek na bazie strategii najlepszych inwestorów na świecie - będziesz wiedzieć, które akcje najlepiej wybrać.
  2. Automatyczne wyznaczanie sygnałów analizy technicznej - sprawdzaj kiedy dokładnie wejść i wyjść z rynku.
  3. Automatyczne wyznaczanie formacji świecowych - będziesz jeszcze dokładniej mógł prognozować kursy.
  4. Analiza ryzyka inwestycji metodą VAR - oszacujesz jakie ryzyko podejmujesz przy danej inwestycji.
  5. Automatyczna optymalizacja portfela metodologią nagrodzoną Nagrodą Nobla - zbudujesz optymalny portfel inwestycyjny o najniższym ryzyku i największym prognozowanym zysku.

Porównanie wersji


Funkcja Pełna wersja Aplikacje konkurencji
- - -
Rankingi społek Tak Nie
Sygnały analizy technicznej Tak Niektóre
Sygnały analizy fundamentalnej Tak Niektóre
Automatyczne wyznaczanie formacji świecowych Tak Nie
Moduł analizy portfelowej Tak Nie
Moduł analizy ryzyka Var Tak Nie
Moduł analizy statystycznej Tak Nie
Akcje/Fundusze +/+ Niektóre

Wygląd aplikacji

Rankingi

Portfele


Codzienna aktualizacja danych i rankingów

Analizuj dane systemu i rankingi co najmniej raz w tygodniu - zmieniaj akcje gdy przestaną być efektywne i na rynku pojawiają się lepsze okazje.

O nas

90% otwartych funduszy inwestycyjnych osiąga gorsze efekty niż szeroki rynek (indeksy giełdowe). Powodów jest wiele, m.in. otwarte fundusze obracają zbyt dużym kapitałem żeby reagować dynamicznie na sytuację rynkową i pobierają prowizje od samego obracania Twoim kapitałem a nie tylko od zysku. Na pewno możesz osiągnąć znacznie lepsze wyniki inwestując samodzielnie, oczywiście posiadając odpowiednią wiedzę i narzędzia. Na szczęście nie trzeba odkrywać koła na nowo i dostępnych jest wiele sprawdzonych strategii inwestycyjnych pozwalających zarabiać regularnie i bez dużego ryzyka znacznie więcej niż na lokatach bankowych – nawet 40-50% rocznie. Potwierdzeniem tych strategi są majątki osób, które je stosują – większość z tych osób jest na liście najbogatszych ludzi świata. Napisali oni również wiele książek i publikacji gdzie dokładnie dzielą się swoimi technikami i spostrzeżeniami – nie są one żadną tajemnicą.

Każdy może korzystać z dobrodziejstw rynków finansowych i przy odrobinie chęci do nauki osiągać 50% zysku rocznie. Do tej pory jedynym problemem była analiza setek czy tysięcy akcji, żeby wybrać te, które spełniają reguły opisywanych strategii inwestycyjnych. Kokpit Inwestora ma za zadanie rozwiązać ten problem i wskazać te spółki, które wybraliby do dalszej wnikliwej analizy najlepsi inwestorzy na świecie.Aby otrzymać dostęp do wersji demo podaj swój email.

Email

Zobacz opis przykładowego rankingu lub zamów dostęp w menu z prawej strony.

Zakup

Wybieraj najlepsze akcje już teraz

Już od 63 zł miesięcznie

Oferujemy 7 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy za abonament jeżeli aplikacja nie spełni Państwa oczekiwań.

Wraz z dostępem otrzymasz dodatkowo bezpłatnie świetnego ebooka "Sposoby analizy rynków finansowych od A do Z" o wartości 34 zł opisującego w przystępnej formie wszystkie znane metodologie inwestycyjne.

* Szanujemy prywatność Twojego adresu email. Nie będzie on w żadnym wypadku udostępniony innym firmom. Służy wyłącznie do komunikacji systemu z użytkownikiem.
* Bezpieczeństwo zamówienia gwarantują Platnosci.pl - serwis transakcyjny grupy Allegro.pl .

Lub sprawdź DEMO systemu

Masz już konto:Zaloguj się