Rankingi spółek

Przedstawiamy rankingi akcji i funduszy inwestycyjnych na bazie najskuteczniejszych strategii znanych inwestorów.

Zobacz więcej

Wybieraj najlepsze spółki

img

Ranking jest oparty o strategie inwestycyjne najlepszych inwestorów na świecie.

Zbuduj optymalny portfel

img

Za strategię budowy optymalnego portfela inwestycyjnego Sharpe otrzymał nagrodę Nobla.

Otrzymuj powiadomienia

img

Reaguj na dynamicznie zmieniającą się sytuację rynkową - otrzymuj powiadomienia mailem.

img
Nasz partner:

Sprawdź DemoAby otrzymać dostęp do aplikacji na 30 dni, utwórz poniżej bezpłatny dostęp do platformy tradingowej naszego partnera - biura maklerskiego XTB (X-Trade Brokers)

Imię
Nazwisko
Email
Numer telefonu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych droga elektroniczną.

Otrzymasz dwa maile - jeden z dostępem do aplikacji Kokpit Inwestora i drugi od naszego partnera - XTB z dostępem do demo rachunku maklerskiego

Przykładowe strategie analizowane przez system :

Spółki regularnie rosnące
Im spółka bardziej regularnie rośnie tym większe prawdopodobieństwo, że będzie kontynuowała wzrost w przyszłości. Ma to wiele podstaw teoretycznych związanych z teorią informacji potwierdzonych w praktyce. Dlatego im bardziej regularnie spółka rośnie tym jest wyżej w rankingu.

Analiza współczynników Beta
Znanym faktem jest, że inwestorzy instytucjonalni nie chcą pozbywać się dobrych akcji podczas spadków. Oznacza to, że podczas spadków dobre spółki spadają wolniej niż inne. Analogicznie bardzo często podczas wzrostów dobre spółki rosną szybciej niż inne. Analiza zachowania danej akcji zarówno podczas wzrostów i spadków pozwala automatycznie wyznaczyc ranking dobrych spółek.

Analiza wzrostu fundamentalnego
Im spółka generuje kwartalnie wyższe i bardziej regularne zyski w stosunku do ceny akcji tym wyżej jest w rankingu. To najbardziej podstawowa strategia stosowana przez najlepszych inwestorów.

Kluczem do wysokich stóp zwrotu jest połączenie strategii opartych na zyskach spółek z analizą kursu.

Nie analizuj każdej z setek spółek czy funduszy inwestycyjnych.

Jedna z rozmów z Warrenem Buffettem - najbardziej znanym inwestorów na świecie wyglądała następująco:

- Jak wyszukuje Pan spółki do swoich inwestycji?
- (W. B.) Analizuję dokładnie standardowymi metodami każdą z osobna i wybieram najlepsze.
- Ale jak to zrobić skoro spółek sa tysiące?
- (W. B.) Wystarczy zacząć od tych na "A".

Warren Buffet ma sztab analityków. Jeżeli nie chcesz spędzić wielu tygodni na analize tylko cześci polskich spółek skorzystaj z naszego narzędzia.

Przy pomocy najnowocześniejszych narzędzi wspomagania decyzji w mgnieniu oka wybierzesz najlepsze okazje na rynku, tak jak robią to najlepsi inwestorzy. Zaoszczędź tygodnie pracy na szczegółowe analizy i dynamicznie reaguj na sytuację rynkową. Bądź profesjonalnym inwestorem i optymalnie inwestuj pieniądze.

System wskazuje akcje i fundusze w oparciu o najlepsze strategie inwestycyjne na świecie.      Autorami strategii są:
1) Joel Greenblatt,
który jest założycielem Gotham Capital, prywatnej spółki inwestycyjnej osiągającej od czasu jej powstania w 1985 roku średnie roczne zyski na poziomie 50 procent. Jest też profesorem na wydziale pomocniczym Columbia Business School, głównym strategiem Formula Investing, byłym prezesem jednej z firm z listy 500 magazynu "Fortune" oraz autorem You Can Be a Stock Market Genius "I ty możesz zostać geniuszem giełdowym" oraz "Mała książeczka, która nadal podbija rynek", w których opisał dokładnie swoje strategie. Posiada dyplomy BS i MBA uzyskane w Wharton School.
2) Warren Buffett - jest powszechnie uważany za jednego z najlepszych inwestorów na świecie. Warren Buffett, często określany jako "legendarny inwestor", jest głównym akcjonariuszem, przewodniczącym rady nadzorczej oraz prezesem funduszu inwestycyjnego Berkshire Hathaway. Od wielu lat konsekwentnie utrzymuje się na szczytach list najbogatszych ludzi świata. W 2008 roku był uznawany za najbogatszego człowieka świata, a obecnie zajmuje trzecie miejsce na liście najbogatszych. Podzielił się swoimi strategiami w wielu publikacjach.
3) Barton Jr. oraz Tharp Van K. autorzy książki "Bezpieczne strategie inwestycyjne" - doradcy finansowi o światowej renomie.

Zwiększ efektywność swoich inwestycji już teraz

  1. Zaoszczędź tygodnie pracy na analizy wszystkich spółek czy funduszy (których są tysiące).
  2. W mgnieniu oka wybieraj do szczegółowej analizy tylko najlepsze i najbardziej efektywne instrumenty na rynku.
  3. Precyzyjnie mierz i kontroluj ryzyko przy pomocy metodologii Value at Risk.
  4. Poprawnie dywersyfikuj inwestycje zgodnie z modelem Sharpea nagrodzonym Nagrodą Nobla.
  5. Inwestuj tak jak robią to najlepsi inwestorzy na świecie!

Każdy może korzystać z systemu

System prezentuje dane w bardzo przystępnej i intuicyjnej formie. Jeżeli nie znasz się na analizie technicznej czy fundamentalnej system w formie rankingu wskaże instrumenty finansowe, które wybraliby najlepsi inwestorzy na świecie przy użyciu opisanych przez siebie strategii inwestycyjnych.

Jeżeli natomiast masz już doświadczenie w inwestowaniu system pokaże dane tłumaczące dlaczego akurat te a nie inne spółki czy fundusze warto w danym momencie kupić - tak by była możliwa samodzielna analiza.Nasz partner:

Sprawdź DemoAby otrzymać dostęp do aplikacji na 30 dni, utwórz poniżej bezpłatny dostęp do platformy tradingowej naszego partnera - biura maklerskiego XTB (X-Trade Brokers)

Imię
Nazwisko
Email
Numer telefonu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych droga elektroniczną.

Otrzymasz dwa maile - jeden z dostępem do aplikacji Kokpit Inwestora i drugi od naszego partnera - XTB z dostępem do demo rachunku maklerskiego

Zakup

Wybieraj najlepsze akcje już teraz

Już od 63 zł miesięcznie

Oferujemy 7 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy za abonament jeżeli aplikacja nie spełni Państwa oczekiwań.

Wraz z dostępem otrzymasz dodatkowo bezpłatnie świetnego ebooka "Sposoby analizy rynków finansowych od A do Z" o wartości 34 zł opisującego w przystępnej formie wszystkie znane metodologie inwestycyjne.

* Szanujemy prywatność Twojego adresu email. Nie będzie on w żadnym wypadku udostępniony innym firmom. Służy wyłącznie do komunikacji systemu z użytkownikiem.
* Bezpieczeństwo zamówienia gwarantują Platnosci.pl - serwis transakcyjny grupy Allegro.pl .

Lub sprawdź DEMO systemu

Masz już konto:Zaloguj się